Jak čistit boty UGG

Jak čistit a impregnovat boty UGG

Jak již víme boty UGG jsou vyrobeny z ovčí kůže a vlny a proto jsou pro ně vhodné přípravky, které se používají na kůži.

Přejít na videonávod

Jak čistit boty UGG

Nakonec všechny boty se znečistí nošením ale nezoufejte. Použijte na čištění UGG čistič a kondicionér.

1.Lehce otřete boty houbičkou namočenou v čisté vodě. Poté naneste trochu přípravku na mokrou houbičku a jemně drhněte povrch bot. Po čištění použijte novou namočenou houbičku pro odstranění zbývajícího přípravku.

Boty UGG krok 2 - čištění

2.Nyní vycpěte boty papírovými utěrkami (kuchyňské stačí) aby urychlili sušení a zároveň držely tvar bot. Nyní boty nechejte sušit alespoň 24 hodin v chladu a suchu. Nevystavujte boty slunci a nebo vysokým teplotám.

Boty UGG krok 3 - čištění

Když jsou boty úplně suché je na čase je impregnovat.

Impregnace na boty UGG

Ochraňte vaše UGG boty před nečistotami díky přípravku UGG shepskin protector.

1.Nejdříve malé upozornění – aplikujte přípravek venku a nebo v dobře větrané místnosti. Přípravek pořádně protřepejte a začněte nanášet na boty asi tak z 30 centimetrové vzdálenosti. Pokračujte dokud nejsou boty vlhké (ale ne nasáklé)

Boty UGG krok 4 nanešení impregnace

Osvěžení bot UGG a jejich rozzáření

Pokud chcete z bot dostat nechtěné pachy použijte přípravek UGG sheepskin freshener. Po aplikování přípravku nechejte boty alespoň 24 hodin větrat.

Boty UGG krok 5 nanesení osvěžovače

Když jsou boty suché vezměte měkký kartáč a lehce boty vykartáčujte podle stejného směru. Tím zajistíte, že vaše boty UGG budou vždy vypadat skvěle.

Boty UGG krok 6 kartáčování

Přípravky, které jsou na péči o boty UGG použity nejsou u nás dostupné, proto je potřeba si je objednat ze zahraničí. Použijte například Amazon: Ugg Australia Ugg Care Kit 510

UGG čistič a kondicionér

 

NIKDY: nečistěte boty v pračce a ani je neberte do čistírny.

Videonávod na čištění bot UGG

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *